ICO

فراخوان مشارکت در کارچین


کارچین، نسل نوین پلتفرم‌های حمل‌ونقل آنلاین است. طراحی منحصربه‌فرد معماری شبکه و بکارگیریِ مکانیزم‌های پویای اقتصادی، ساختاری خلق کرده است که امکان مشارکت و نفع اقتصادی برای تمام بازیگران اعم از مسافران، رانندگان و اتصالگران فراهم شود.

زمان باقی‌مانده تا پایان فراخوان

درخواست مشارکت
00
روز
00
ساعت
00
دقیقهپیش‌فروش خصوصی داخلی

قیمت هر توکن
CarNC
0.1 USD
توکن عرضه شده در این مرحله

50.000.000

وایت‏‌پیپر یا شفاف‏‌نامه کارچین حاوی اطلاعات کاملی از معرفی طرح، ویژگی‏‌ها، ارزش‏‌های پیشنهادی، سیاست‏‌های توزیع و اقتصاد توکن، معرفی تیم و طرح‏‌های پیشنهادی مشارکت در کارچین است.

چرا عرضه‌ی خصوصی؟

چرا سرمایه‌گذاران در پیش‌فروش خصوصی شرکت می‌کنند

مشارکت در این مرحله فرصت سرمایه‏‌گذاری با مبالغ بالاتر از مرحله ICO و همچنین امکان دریافت پاداش مشارکت زودهنگام در پروژه را برای سرمایه‏‌گذاران فراهم می‏کند.

هدف از پیش‌فروش خصوصی در مرحله
پیش‏‌فروش خصوصی هدف جلب مشارکت سرمایه‏‌گذاران راهبردی است. پیش‌فروش خصوصی داخلی، اولین مرحله اجرایی برگزاری ICO پروژه کارچین است. پس از این مرحله، مرحله پیش‏‌فروش خصوصی بین‏‌المللی به عنوان مقدمه شروع فرایند برگزاری ICO آغاز خواهد شد.

طرح‌های مشارکت

سرمایه‏‌گذاران بر اساس طرح‏‌های زیر پاداشی متناسب با حجم مشارکت خود دریافت خواهند کرد. علاوه بر پاداش فوق به میزان حداکثر یک درصد از کل توکن‌‏ها، متناسب با حجم سرمایه‏‌گذاری انجام شده این مرحله، بین سرمایه‏‌گذاران به نسبت توزیع خواهد شد.

سرمایه‌گذاران پایه
10.000
25.000
USD
100% پاداش
مشارکت
سرمایه‌گذاران پیشرو
25.000
50.000
USD
150% پاداش
مشارکت
سرمایه‌گذاران کلیدی
50.000
100.000
USD
200% پاداش
مشارکت

سرمایه‌گذاران راهبردی

در این مرحله جلب مشارکت حداکثر دو سرمایه‌گذار راهبردی از طریق واگذاری سهام شرکت توسعه‌دهنده کارچین در دستور کار قرار دارد. شرکت توسعه‌دهنده کارچین وظیفه راه‌اندازی، توسعه و راهبری پروژه کارچین را طبق برنامه زمانبندی برعهده دارد. این شرکت در مجموع مالک 15 درصد از کل توکن‌ها است.

بیش از 100.000 USD

با شما تماس خواهیم گرفت

نام و نام خانوادگی
سازمان
تلفن همراه - ثابت
ایمیل
طرح درخواستی
درخواست جلسه